Łatwy makijaż z eyelinerem

Łatwy makijaż z eyelinerem

Smudgy eyeliner jest łatwiejsze do zastosowania niż precyzyjne eyeliner

Smudgy eyeliner można utworzyć na kilka sposobów, w tym za pomocą gąbki makijażu lub palców. Jeśli jesteś nowy do eyeliner, rozmazany eyeliner jest świetną opcją, ponieważ nie wymaga takiej samej precyzji jak precyzyjne eyeliner.

Smudgy eyeliner to fajny wygląd i jest łatwiejszy do zastosowania niż precyzyjny eyeliner. Jeśli jednak często potrząsasz ręką, możesz mieć trudności z narysowaniem ciągłej linii. W takim przypadku, spróbuj zacząć od małych kropek, a następnie połączyć je, aby stworzyć linię. Unikaj pozostawiania przerw między kropkami; jeśli tego nie zrobisz, Twoja linia będzie gruba i rozmazana.

Smudgy eyeliner może być również spowodowane przez tłuste powieki lub kapturowe oczy. W takich przypadkach można użyć puszystego pędzelka do cieni do oczyszczenia smug. Innym rozwiązaniem na rozmazany eyeliner jest użycie płynu do demakijażu. Można również użyć korektora, aby zakryć smugi.

Aby uzyskać bardziej precyzyjny eyeliner, użyj linera na bazie żelu. Produkt ten jest wodoodporny, długo się utrzymuje i jest odporny na rozmazywanie – fragment ten został przygotowany przez stronę Ekspresowe Porady. Oprócz swoich wodoodpornych właściwości, Tattoo Liner jest również wegański, wolny od okrucieństwa i wodoodporny.

Dla tych z nas, które mają tłuste powieki, liner w formie smug może być wygodną opcją. Jest łatwiejszy do nałożenia i możesz użyć pędzelka, aby zapewnić bardziej równomierną aplikację. Wskazówka od sławnego artysty makijażu zapewni idealny liner dla twoich oczu. Są ekspertami w makijażu i wiedzą, jak sprawić, by twoje oczy wyglądały tląco.

Kilka eyelinerów jest wodoodpornych. Oznacza to, że będą one trwały przez cały dzień. Główną zaletą wodoodpornych eyelinerów jest to, że są one bardziej prawdopodobne, aby pozostać na miejscu. Możesz również użyć olejowego środka do demakijażu, aby je usunąć. Pozwoli to uniknąć ostrego szorowania i uniknąć podrażnień.

Najłatwiejszym sposobem nakładania eyelinera jest użycie pędzelka z filcową końcówką. Felt-tip pędzle są łatwiejsze w użyciu, a oni dają lepszą kontrolę produktu. Jest to dobry wybór dla początkujących, ponieważ są one łatwiejsze do kontroli. Jeśli masz chwiejną rękę, będziesz mieć mniejszą kontrolę nad końcówkami pędzli i będzie bardziej prawdopodobne, że stworzysz niechlujne skrzydełka lub zabłąkaną linię.

Daje złudzenie większej ilości rzęs

Eyeliner to prosty, ale skuteczny sposób, aby dać złudzenie dłuższych rzęs. Tworzy iluzję większych rzęs i pomaga ludziom z cienkich rzęs. Korzystanie z ołówka lub żelu liner i wykończenie z proszkiem będzie dać swoje rzęsy bardziej dramatyczny wygląd. Możesz nawet stemplować liner z proszkiem, aby dodać głębię do eyelinera.

Sztuką jest obrysowanie eyelinerem zewnętrznych trzech czwartych linii rzęs, aby dać złudzenie większych rzęs. Nie kreskuj na całej długości linii rzęs, bo to sprawi, że Twoje oczy będą wyglądały na mniejsze. Możesz również użyć jaśniejszego odcienia eyelinera lub brązowego cienia, aby dać złudzenie większych oczu.

Jedna sztuczka, której nauczyłam się podczas Fashion Week to użycie Q-tip do osuszenia linii wodnej przed nałożeniem eyelinera. Ta metoda tworzy zmysłowy wygląd i tworzy iluzję grubszych rzęs. Aby ta sztuczka wyglądała łatwo, umieść łokcie mocno na stole. Po nałożeniu linera, rozmazuj go lekko za pomocą smudgera. Możesz nawet pójść o krok dalej i pogrubić liner na końcu.

Inną metodą, aby stworzyć iluzję dłuższych rzęs jest linia górnej linii rzęs z czarnym płynnym eyelinerem. Ważne jest, aby użyć płynnego eyelinera, jak ołówek eyelinery może spowodować twoje oczy wyglądają mniejsze. Jeśli używasz żelu eyeliner, spróbuj użyć pędzla, aby zastosować go. Jeśli wolisz kremowy eyeliner, możesz użyć cienkiego pędzla do cieni, aby zastosować go do dolnej linii rzęs.

Tworzy przydymione oko

Niezależnie od tego, czy jesteś nowa w przydymionych oczach, czy masz duże doświadczenie, łatwy makijaż z eyelinerem może stworzyć dramatyczny wygląd. Aby wykonać ten makijaż, użyj ciemnego, matowego eyelinera, aby obrysować górne i dolne rzęsy. Następnie użyj skośnego pędzelka, aby nanieść ciemny cień wzdłuż rzęs. Najciemniejszy cień należy nałożyć na zewnętrzną połowę dolnej linii rzęs.

Zacznij od nałożenia najciemniejszego odcienia eyelinera na zewnętrzną część oka i rozblendowania go w kierunku załamania. Nadaje to oku efekt przydymionego oka i zapewnia, że kolor jest w pełni rozwinięty. Davidson zaleca również użycie odrobiny cieni pod dolną linią rzęs. Na koniec, na załamanie powieki nałóż jaśniejsze odcienie eyelinera.

Po zagruntowaniu powiek, nałóż srebrny cień w kremie. Możesz również nałożyć czarny eyeliner w zewnętrznym kąciku i wtopić go w załamanie. Możesz również użyć niebieskiego cienia do powiek na dolnej linii rzęs.

Makijaż typu smoky eye jest dramatyczny i odważny, i może być wykonany przez każdego. Makijaż typu smoky eye może być stworzony przy użyciu trzech odcieni eyelinera, najlepiej w tym samym odcieniu. Wspólne odcienie obejmują czarny i szary. Możesz kupić specjalny podkład na powieki (dostępny wszędzie, gdzie sprzedawany jest makijaż), lub możesz użyć zwykłego podkładu do twarzy. Następnie, użyj pędzla do cieni do powiek w kształcie kopuły, aby nałożyć kolor cienia do powiek.

Smokey eye to ponadczasowy trend w makijażu, który może być stosowany również w ciągu dnia. Jednak niektóre kobiety unikają tego makijażu z powodu trudności w jego wykonaniu. Nie daj się jednak zastraszyć. Ten makijaż jest łatwy do wykonania i będzie wyglądał fantastycznie! Jest to ponadczasowy makijaż, który pasuje do każdego koloru oczu. Kluczem jest praktyka.

Sprawia, że oczy wydają się większe

Jeśli chcesz, aby Twoje oczy wyglądały na większe, możesz je konturować używając ciemniejszego brązowego cienia do powiek. Możesz nałożyć cień wzdłuż linii rzęs lub w załamaniu. Ta technika sprawi, że Twoje oczy będą wydawać się większe i doda wymiar Twojej twarzy. Możesz również użyć eyelinera, aby podkreślić zewnętrzny kącik oczu.

Odcień eyelinera powinien uzupełniać Twój odcień skóry. Jeśli masz jasną skórę, powinnaś unikać używania czarnego eyelinera, ponieważ sprawi on, że Twoje oczy będą wyglądały na mniejsze. Jeśli masz ciemną skórę, powinieneś użyć średniego brązowego odcienia eyelinera. Ten odcień sprawi, że Twoje oczy będą wyglądać na większe i bardziej naturalne.

Innym sposobem, aby twoje oczy wyglądają większe jest zastosowanie jasnego koloru wzdłuż wewnętrznej krawędzi dolnej powieki. To pomoże twoje oczy wydają się większe, ale nie przejdź za burtę, ponieważ zbyt wiele będzie wyglądać dziwnie. Możesz również użyć małej taśmy, aby utrzymać eyeliner odchodzą zbyt daleko.

Jeśli masz małe oczy, możesz użyć eyelinera, aby wydawały się większe i głębsze. Możesz również użyć ołówka lub żelowego linera, aby stworzyć ten wygląd. Trochę praktyki jest wymagane, ale będzie warto raz dostać hang of it. Korzystanie z ołówka lub żelu eyeliner jest bardziej foolproof niż płynny liner.

Jeśli masz podrażnione oczy, powinnaś użyć kropli do oczu, aby je ukoić. Czerwone lub podrażnione oczy mogą sprawić, że twoje oczy wyglądają na mniejsze. Ponadto, czerwone oczy są niezdrowe i nie mogą być dobre dla twoich oczu. Z tego powodu powinieneś spróbować zminimalizować wygląd eyelinera i użyć białego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *